| rockvandam a întrebat:

As vrea sa ma apuc de box si as vrea sa stiu daca exista ceva sali de box prin judetu cluj.
As vrea sa mai stiu daca iti poti face o cariera din box si daca se castiga ceva bani din asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Gimmy Gheorgheni". Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, str Pascaly, FN (fosta cladire ROMTELECOM).
Program
Luni-Vineri: 07:00-23:00
Sambata: 09:00-21:00
Duminica: 09:00-16:00
Telefon : 0734 417 777
Evident ca se poate face o cariera din box si exemple sunt multe si partea financiara este mult mai satisfacatoare fata de alte domenii.
Bafta!

| rockvandam explică (pentru anonim_4396):

Cam cat castiga un incepator?

3 răspunsuri:
| valyvali00 a răspuns:

Cariera de box degeaa..niciun ban decat o centura aiurita.eu stiu ca am fost. funda?

| vip2008cool a răspuns:

Salut! exista multe sali de box in Cluj.cel mai simplu poti incerca la ASA, sau mai bine spus, sala armatei, situata langa spitalul militar pe strada G-ral Vasile Milea.platesti foarte putin pe luna si sunt antrenori foarte buniwinking