| Zellen a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala. Poate suna aiurea, dar nu vrea sa merg singura laughing) adica mi-e asaa laughing nu stiu de ce, pana acum nu am mai mers si nu stiu cum e, etc. ce sa fac? laughing)

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Ai nevoie de motivare? Daca te duci la sala si o sa te tii, o sa ajungi sa ai un corp de invidiat si pe parcurs o sa te duci la sala de drag.Si eu am prieteni slabanogi sau foarte grasi si le este rusine sa mearga la sala.Dar nu esti singura care a trecut prin asta.Bafta!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Da, este foarte bine. Miscarea modeleaza, iti face un corp frumos.Este bine de mers singura. Daca lucrezi la sala, nu stai la barfe, taclale..Pa!