| januta23 a întrebat:

As vrea sa ma dau la gimnastica clasica sau ritmica in Vaslui as vrea tare mult sa imi spuneti unde este sala? Si nu am terminat inca as vrea sa mai stiu daca pot incepe de la varsta de 12 ani? Bine unele lucruri pot sa le fac cum ar fi:sfoar, podul din picioaree, sa ma dau o data peste cap in fata, si sa ridic piciorul in fata si in spate si cosuletul

1 răspuns:
| εηηεя a răspuns:

De sala nu stiu unde ee dar daca poti incepe de acum eu zic ca e ok deoarece cum incepi de la o anumita varsta cum ar fi de pe la 4-5 ani in timp o sa fii foarte bun mult noroc