| Robertepetpu a întrebat:

As vrea sa-mi fac o bicla electrica cu un motor de stergator auto.Este o idee buna? Sau daca nu ce pot face cu astfel de motor ca am unul nefolosit.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poti doar sa il arunci. Nu-l vei putea folosi niciodata la o biclă.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Bine că nu vrei să-ți faci o bicicletă electrică cu un motor de la o periuță de dinți.

| ReddY25 a răspuns:

Nu suna bine

| UserRo10 a răspuns:

Nu ptoi. Multe motoare au dublu sens cu o cursa limitata. Nu la toate motoarele axul se invarte 360

Întrebări recente