| llleo a întrebat:

As vrea sa reîncep sala(am făcut vreo 3 săptămâni și a venit pandemia). Problema este că trebuie să pun masa musculara, sa ma ingras, dar nu am POFTA DE MÂNCARE. Ce suplimente să iau? Gen supradyn, etc, dar și alte produse

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Fă efort și va veni și foamea. Stând pe loc nu consumi, nu ai nevoie de mâncare.
Când vei face sport vei începe să mănânci mai mult, în funcție de cât sport vei face, și în mare parte, proteină, pentru masa musculară.
Nu te stresa așa tare.
Dacă vrei tu musai lipide, ia EuroVita, după două săptămâni vei mânca și lingura.

| Sn4k3 a răspuns:

Gainer si daca ai nevoie, proteine.

| Reghqen a răspuns:

Potasiu, magneziu, zincu și vitaminele să fie la pachet happy