| ziggs a întrebat:

Astazi din pacate a pierdut dinamo cu metalist harkov in tur...credeti in minunea de la harkov in retur?

Răspuns Câştigător
| DeianVendetta a răspuns:

Mi-aș dori să reușească și ei ceva performanțe în Europa League, dar an de an reușesc să ne dezamăgească. Cred că nu sunt pregătiți mental, sau efectiv e prea greu pentru ei.
Oricum, eu le doresc succes și îmi doresc să se califice și să aducă puncte UEFA României.

3 răspunsuri:
| alexgeorgian a răspuns:

Sincer cred ca dinamo nu are nici o sansa.Este adevarat ca au avut si dinamovisti niste sanse de gol, dar e foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunea ar fi să ia mai puţine goluri în retur decât în tur.

| leftside a răspuns:

Nu prea cred, am fost la meci da' nu am avut putere de joc impotriva lor, e foarte greu. oricum Forzza Dinamo!