| Abcdefg12345 a întrebat:

Auziti am si eu o intrebare... in legatura cu abdomenul.
Cate flotari si abdomene trebuie sa fac pe zi sa am un abdomen frumusel am 13 ani fac 14 in iulie am 1.62 si 39kg.
Ps scuzati-mi categoria...

4 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Incepe cu 20 dimineata si 20 seara si infiecare zi mai pune cite una doua dar trebuie sa te mai ingrasi putin ca esti prea slab(slaba), flotari vreo 10 tot dimineata si 10 seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de flotari si abdomene vrei sa faci la Dragoste si sex?

| Abcdefg12345 explică:

Mai citeste odata PS. imi pare rau. mario merci acum mam cantarit si am 41kg.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci zilnic faci supra-antrenament si iti fortezi coloana in zona lombara.
Abdomeunl se lucreaza de 2 ori pe saptamana, maxim, 3 exercitii ( abdomene, crunch si ridicari de picioare), 4 serii la fiecare, cu pauze 90-120 de secunde intre serii, asa obtii pompare maxima. Foloseste un cronometru sau pe cel de la mobil.

Si ai nevoie de o alimentatie corespunzatoare, bogata in proteine ( carne, lapte, branza, oua ) si in carbohidrati ( cartofi, orez, quinoa) etc.