| AndreiRadu5557 a întrebat:

Avand in vedere ca Superliga este unul dintre cele mai slabe campionate, credeti ca m-ar accepta sa joc la o echipa de prima liga ca Sepsi, Craiova sau Uta Arad daca dau probele sportive? Nu cred ca e asa vreau ca in campionatele tari.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Super liga face transferuri de jucători profesioniști nu ia așa la întâmplare

| gabicoo a răspuns:

200% să te angajezi portar. Sau paznic de noapte.

| Mindfulness a răspuns:

Nu ai nici o șansă! Asa slabă cum e are jucători profesioniști, tu nu cred că ești profesionist, mai degrabă amator, și nici nu ești vreun talent ascuns. Daca ai deja o vârstă gen peste 17 ani nu ai nici o șansă!