| Bianca21122005 a întrebat:

Azi trebuie sa dam o proba la ora de sport in care trebuie sa facem 25 de abdomene cu mainile la ceafa in 30 de secunde si daca facem sub 20 primim nota 5 dar daca facem 20-23 primim noua iar daca facem 24-25 primim zece dar eu data trecuta am facut 13 si imi e frica sa oau nota 5 fiindca imi va strica media deoarece am numai 9 si 10. Ce pot sa fac sa le fac repede cu mainile la ceafa deoarece eu pot repede numai cu mainile pe langa corp

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Cralex2016 a răspuns:

Incearcă să te ajuți puțin de coate. Când încerci sa te ridici te ajuti de coate.

Da ce scoala frate e asta?