| devil2279 a întrebat:

Ba de ce dracu nu mai am forta in maine? Am deja 3 saptamani de cand trag la fiare pana nu mai pot si tot ma dau cacati la skandenberg, cum naiba? aia nici nu trag la fiare ce dracu sunt mutanti ca am de 10 ori mai multi muschi ca ei. Imi vine sa mi tai mainile x( nu mai pot de nervi si de draci. De ce nu am forta? Trag de 5 ani la fiare, am 16 deci nu m-a luat cu "abia te-ai apucat de fiare.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. ce antrenament ai la sala
2. ce alimentatie ai
3. ce suplimente folosesti
4. care e tehnica ta pentru skandenberg? daca faci sala ca lumea sper ca folosesti hook macar!

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru devil2279):

Tu faci skandenberg si nu stii tehnicile? :))

Asta e hook :
http://bratdefier.ro/details.php?tabindex=1&tabid=21&aid=59

Te intrebam ce antrenament ai cand tragi de fiare, ca 90 % din oameni se antreneaza complet gresit. Si la alimentatie la fel.

Si totusi, ce vrei sa vezi in 3 saptamani? Schimbari de masa si forta se vad cam la 2-3 luni, iar shcimbari majore in cativa ani. Si in special dupa varsta de 18-19 ani ( cand corpul produce maxim testosteron si hormon de crestere ).

| Th3Li0N a răspuns:

Salut pai depinde si cum tragi nu ca tragi ca nebunu 3 ore pe zi faci o ora pe zi si faci asa 10 biceps 10 triceps 100 abdomene 10 piept fugi pe stadion si gata nu trage u ca nebunu si rezultatele se vor vedea peste juma-de-an cam asa sau daca esti slab se vede si mai repede succes FUNDA?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Th3Li0N):

Felicitari pentru cel mai PROST antrenament posibil rolling on the floor