| Stefan91972 a întrebat:

Deci eu fac muay thay si fac calirea tibiei cu ajutorul fierului de la gantera. Nu stiu de ce, dar imi iese un fel de lichid doar din tibie. Nu este nici transpiratie, nici apa si imi e frica sa nu fie ceva rau.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la un medic.

| Stefan91972 explică (pentru gabicoo):

Daca afla maicamea ma omoara mai bine stau asa si sufar

| Dragobeta a răspuns (pentru Stefan91972):

Mai bine sa te "omoare" mama ta decat sa ramai nenorocit pe viata. Pentru ca se va agrava, nu vei ramane cu aceasta suferinta minora. Mergi la medic urgent!

| Korkodeln a răspuns:

Se numeste limfa (are propriele ei vase in paralel cu cele de sange) si ai spart niste vase sub piele cu fierul ala. Mergi la medic IMEDIAT, medicul nu e politia secreta sa raporteze parintilor, dar daca amani exista riscul (fara misouri) sa mergi in carje restul vietii, nu la arte martiale.