| Adyy5 a întrebat:

Badmintonul ma poate ajuta sa-mi dezvolt niste reflexe (am 14 ani)?

2 răspunsuri:
| LadyRoses a răspuns:

Hei! Badmintonul este sportul meu preferat, îl joc de la 11 ani (menționez că acum am 17).
Da, îți dezvolți reflexele, atâta timp cât iei treabă în serios. Poți încerca și o paleta mai grea, asemănătoare cu aceea de tenis, daca vrei sa îți formezi și brațele.
Multa bafta!

| DrakeBoy a răspuns:

Eu joc de 1 an badminton si sincer ma pot concentra mult mai bine la ceea ce fac. Funda?