| AndreiuuMrrr a întrebat:

Bonjour :] Cine stie daca Stephan El Shaarawy joaca pentru nationala mare a Italiei?! :-ss
Nu ma intereseaza nationala de juniori, chestii. Nationala mare!

Fundoiii :3

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da a debutat la nationala mare in 2012
Uita-te aici http://en.wikipedia.org/wiki/Stephan_El_Shaarawy

2 răspunsuri:
| casandru a răspuns:

DA El Shaarawy joaca in nationala mare a italiei dar nu doar ca joaca a si inscris niste gloluri foarte frumoase

| codrutz0000 a răspuns:

Da joaca, nu e si logic rolling on the floor))? La ce supertstar e, chiar daca uneori nu da randament bun tot il cheama