| Nina92 a întrebat:

Buna am 14 ani si 1, 70 si 59 de kg am vergeturi pe fund foarte multe si un pic mai jos intre picioare as putea sa devin photomodel?

8 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Probabil ca inaltimea si greutatea sunt in regula, dar daca mergi la un casting, ei vor observa clar vergeturile si probabil nu vei fi aleasa. Asta depinde de cat de proeminente sunt.

| hibrid112 a răspuns:

Apar asa ceva la varsta asta?laughing wow ceva noulaughing

| Nina92 explică (pentru hibrid112):

Le am dela 9 ani :-D

| hibrid112 a răspuns (pentru Nina92):

Atunci e clar ai o viata extra sedentara! si mananci numai prostii.

| Nina92 explică (pentru hibrid112):

Fac miscare destul de mult joc baschet. si ies. dar dela prosti nu ma pot abtine. si tot incerc dar nah.

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))) moooooooooooor

| Veleno1 a răspuns:

Cred ca da, adica vergeturi am si eu, au fost rosii si devin de culoarea pielii deci nu prea se vad