| fier a întrebat:

Buna am 17 ani si 50 kg, fac sala de 5 luni, si practic kickbox de 1 luna si ceva,si as vrea sa cresc in greutate si in masa musculara,am incercat sa iau tot felul de vitamine pentru pofta de mancare, mananc muult dar degeaba, din 50 nu ies.Un specialist mi-a recomandat niste proteine Muscle line power mass, mi-a zis ca pot lua linistit daca am 17 ani, si ca voi avea efecte rapide. Vreau si o parere de la voi.Ati folosit asa ceva pana acuma? Sunt eficiente? Dau rezultate? Dau funda la cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

15 ani si ia suplimente si tu prost hopa dupa el. daca el hopa in fantana te duci si tu? daca alimentatia ta e rahat suplimentele fac fix nimic. nada, zero, canci. la 50 alimentatia ta e pamant, praf. - cu + nu fac + niciodata. fara alimentatie, cu suplimente nu iesi pe +

| Cosmin86 a răspuns:

"mananc muult dar degeaba", ce inseamna la tine mult?

Ca o domnisoara anorexica?

| DAnc3 a răspuns:

Chiar eu iau si am 15 ani, este un gainer foarte bun pentru pretul lui.

| fier explică (pentru DAnc3):

Serios? In cat timp ai avut rezultate? Dami si mie un id de mes sa mai vorbim daca vrei happy

| Feezz a răspuns:

Eu iti recomand Serious Mass de la ON(http://www.megaproteine.ro/......5-4-kg/).E foarte bun calitate-pret. In legatura cu alimentatia, daca mananci foarte mult si nu poti sa treci de 50 kg atunci trebuie sa mananci foarte foarte mult...ai inteles ideea.
Pentru a castiga in masa musculara trebuie sa tii cont de urmatoarele lucruri:antrenament, alimentatie(5-6 mese pe zi)+suplimente(suplimentele nu trebuie sa inlocuiasca o masa), odihna(minim 8 ore). Sper ca ti-am fost de ajutor.BFT