| anonim_4396 a întrebat:

Buna am nevoie urgenta de ajutorul vostru.am 1.60 si 72kg si am banchetul peste aproximativ 3 saptamani. eu mai fac si aerobic dar tot nu se cunoaste. ma puteti ajuta cumva cu cate ceva? sugestii? dau funda la cel mai rapid raspuns...si am 15 ani.sunt foarte grasa si nu ma jenez s-o spun pentru ca asta e adevarul. dar vreau sa ma ajutati.:X

Răspuns Câştigător
| claudiaclau a răspuns:

Buna.Georgiana eu te sfatuiesc sa tii niste cure de slabire, sa faci sport, si. daca tot ai banchetul peste 3 saptamani.cauta-ti o rochie nu prea mulata, poate una neagra ca te face mai slaba.Sigur o sa te ajute, si un singur lucru...nu manca seara dupa ora 18!

2 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Purcelul nu se ingrase in Ajun de Craciun!

| GeorgiiA a răspuns:

Draga mea eu am pus o intrebare si vreau raspuns nu mistocareli si luat peste picior(ralucalovemartin)loser