| Anjinsan a întrebat:

Bună, am o întrebare oare tricou cu România de la Penny ca să cumpăr îmi trebuie neapărat aceea foaie cu 5 abtibilde sau doar cardul de fidelitate?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Trebuie să dai și o probă de gramatică a limbii române.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca te referi la concursul ala cu puncte cu care poti sa cumperi tricou cu reducere (ca tot dai bani pe el) poti sa te duci direct la casa si sa le rogi sa iti dea o foaie din alea cu tot cu puncte ca ele au un munte de foi acolo din moment ce nu toti clientii vor