| Vio199 a întrebat:

Buna am o problema de care nu scap, sunt mai plinuta la fata dar nu sunt grasa, am obrajii mai mari, ce pot face sa scap de ei? Sa fiu mai slaba la fata? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| anutzabnx a răspuns:

Daca slabesti, o sa ti se mai subtieze fata (chiar daca nu esti grasa :D) dar poti incerca masajul fetei. Uite aici un video : https://www.youtube.com/watch?v=RO4_rtNVxn8

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Poti sa incerci prin masaj facial zilnic (10- 15 minute) si ptrintr-o coafura care sa te faca sa pari mai slaba la fata.