| horwath a întrebat:

Am piercing in limba de 3 saptamani si tot umflat mi-e limba ce sa fac? Multumesc Dau funda.

Răspuns Câştigător
| NOantidoteX a răspuns:

Ține ceva rece. Pune gheață.

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Mergi la doctor sa nu se infecteze si dupa sa ai alte probleme. Trebuia sa se retraga inflamatia cam intr-o saptamana

| Ibrahimovic a răspuns:

Asa va trebuie la astia cu piercing-uri, sarma in bot va trebuiewinking

| SySt3m3 a răspuns:

Eu iti propun sa te duci la medic deoarece s-ar putea sa ti se infecteze.

| vasiliuyyu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimica trebuie sa astepti mai unpic ti se dezumfla.