| Hdnej a întrebat:

Bună!

Aș vrea să mă apuc de box în Timișoara (precizez box, nu kickbox). Am găsit doar 3 săli. Somo care se axează pe kickbox în principal, Bia Gym care mi se pare mai mult o sală de box unde mergi pentru fitness sau distracție decât pentru performanță în acest sport și CFR care mi se pare o sală bună doar că nu știu cum să iau contactul cu ei pentru că nu au site sau vreun număr de telefon afișat undeva. Mai sunt săli precum Legend unde ai saci de box dar nu ai antrenor iar sală e doar una de fitness.Cunoașteți alte săli sau știți cum aș putea lua contact cu cei de la CFR box?

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Nu au telefon saracii sau nu l-au pus explicit ca vor sa-i vada la fata pe candidati.

Cel mai bine faci un drum si vezi cum e sala, cum sunt antrenorii si asa mai departe. La telefon ce poti invata: "Da' cat costa?", ca altceva nu e de invatat, pare o sala clasica, fara fite, acolo se fac campionii. Restul e pentru pitipoance si bombardieri.