| LauraCrs a întrebat:

as vrea sa stiu in cat timp da sala rezultate adica cand o sa se vada o schimbare, iau gfx8 ca as vrea sa mai pun ceva pe mine, mentionez ca sunt fata am 1.67 si 48kg

2 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Rezultatele difera in functie de tipul organismului fiecaruia, daca metabilismul tau este unul rapid o sa iti fie la fel de greu sa pui pe tine si sa menti greutatea dorita la fel cum un obez doreste sa slabeasca, ei bine gfx8 este un produs desul de bun si eu am avut rezultate vizibile dupa doar 4 saptamani, binenteles ca obiectivele mele si programul pe care l-am avut m-au ajutat foarte mult, sper ca te-am ajutat, byE happy...

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Sper ca nu te bazezi doar pe gfx-8, trebuie sa ai grija si la alimentatie zilnica si la orele de somn. Totusi, nu iti putem spune cand se vor vedea rezultate, pentru ca nu stim ce metabolism ai, un endomorf se dezvolta altfel fata de un ectomorf. Totusi, daca ai metabolismul foarte rapid ai putea adauga pe langa gfx-8 si un gainer.