| RaGaZzo a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi ziceti si mie pe ce canal si cand se transmite emisiunea de WRESTLING TNA! VA ROG MULT ZICETI-MI sad

2 răspunsuri:
| alexu39 a răspuns:

TNA nu se mai transmite in Romania de cativa ani! Dar daca tot vrei sa vezi wrestling este pe sprot.ro pe la ora 22 23 cam asa, si cateodata mai este o emisiune cu niste meciuri mai vechi emisiunea se tramsmite pe eurosport tot cam tot la ora aceea, sper sa iti fie de folos tongue

| madalintzu99 a răspuns:

Stiu eu dar trbiue sa ai tv wave casa te uiti, si o conexiune la net:canalul se numeste sky sport si se transmite pela ora...cand incepe si wrestlingul pe spot.ro