| zuzyzuly a întrebat:

As vrea si eu sa ma duc la palatul copiilor si nu prea stiu la ce curs sa ma duc imi recomandati voi? Tineti mine vreau la un sport.Si nu stiu daca la dansuri sportive sau la kung fu, asta daca au cursul asta.(12 ani)

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Pai.parerea este ca ar trebui sa mergi sa te intreresezi prima data. Du-te intr-o zi cand esti mai libera la palatul copiiilor si intreaba pe cineva ce concursuri sunt. Eu zic sa mergi la dans sportiv daca poti si daca vrei pentru ca poti cunoaste o gramada de lume, e fun, inveti cum sa dansezi cand esti la o petrece sau la discoteca ( nu trebuie sa te faci de ras ca nu sti sa te misti deloc), faci miscare ( dansul si inotul sunt sigurele dansuri care implica toti muschii ) si e chiar frumos. Mie intotdeauna mi s-a parut foarte fain copiii care dansau.

Oricum...succes :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana

| ClaraConstiantin a răspuns:

Eu am fost la dansuri sportive si a fost super, acolo iti recomand sa te duciwinking