| NoNameJunior a întrebat:

Care este sportul vostru preferat? il practicati?

Răspuns Câştigător
| SiLviA_2797 a răspuns:

Sportul meu preferat este inotul, voleiul si dansul.Le practic pe toate cand am timp liber.

8 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Fotbal. Tenis de masa si imi place mult sa joc dame dar nu prea am cu cine.

| AlleXCs a răspuns:

Adooor handball-ul si football-ul (le practic la scoala si in timpul liber)

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu practic King-boxing.

El este sportul meu preferat.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Mda. laughing tocitu` tastaturii. rolling on the floor

| bogdan1004 a răspuns:

Nu stiu daca se pune ca sunt criminalist sportul meu e sa anchetez crime la fata locului in ny ca sunt la csitongue

| AdeeXd a răspuns:

Imi place baschetul si inotul foarte mult. Baschetul il fac la scoala dar din pacate inotul nu il practic.

| calbasan a răspuns:

Hello...voleiul e sportul meu preferat si da il practic in fiecare zi...

| dutzu_2056 a răspuns:

Iubesc baschetul!