| alex084752 a întrebat:

Care stie vreun service fitness prin Timisoara? Am un aparat multifunctional de montat si de vreo 1 saptamana caut in continuuu pe google si nu gasesc niciun rezultat, nici pe Facebook nici pe google, nici OLX.nu inteleg. Nu inteleg, chiar nu exista asa ceva prin Timisoara? Doar de prin alte orase am gasit. Daca stiti voi un site, m-ar ajuta foarte muuuult. Multumesc.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

De ce nu suni la o sala din Tm, oricare si intrebi cu cine au ei contract pentru intretinere?

Întrebări recente