| silviu10 a întrebat:

BUNA! Credeti ca Oncescu(ala cu skantenbergul) va reusi sa in vinga 1000 de oameni?
mie mi se pare o nebunie!

5 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Va reusi da va obosi fiindca va avea de stat mult in picioare dar nu va obosi la brat fiindca o sa faca cu oameni care nu-s pregatiti pentru skandenberg

| Syotos a răspuns:

Da sunt sigur ca va reusi.

| Syotos a răspuns:

Mai ales pentru ca nu sunt din domeniu skandenbergului, daca ar veni cei care merg la concursuri nu ar reusit dar sunt oameni simplii care fac skandenberg de plictiseala.

| teddy28 a răspuns:

100% va reusitongue

| thomasminge a răspuns:

Eu zic ca va reusi