| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine tineti diseara; CFR sau Dinamo?

12 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Eu tin cu Dinamo. Chiar daca ar fi jucat Steaua cu CFR tineam cu Steaua. CFR a castigat titlul cu arbitrii (si nu zic asa pentru ca-s roman) si nu merita sa ajunga aici.

| victorandrei a răspuns:

Cu nimeni, ma uit la johnny bravo laughing)

| Dєєa a răspuns:

Dinamoo câștigăă!
Sunt sigură că câștigă!

| Apocaliptic a răspuns:

Eu unu nu tin cu nici o echipa(sunt stelist), dar sunt sigur ca va castiga Dinamo!

| 21ndstillachild a răspuns:

Tin cu dinamo, dar cu lotul pe care l au tare mi e teama c o sa ia cateva...

| dany2696 a răspuns:

Dinamooooo...4ever!

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Salut! Sincer cu dinamo doar ca sa nu mai castige C.F.R. alt trofeu.
Daca ar fi dupa mine nu as vrea sa castige nimeni, dar trebuie sa castige o echipa panda la urma si doresc sa fie dinamo.

| Tabaldak a răspuns:

Dinamo happy :X

| georgedb a răspuns:

Si eu sunt stelist si as vrea sa castige dinamo(pentru ca ii urasc pe CFR din cauza ca fac mereu scandal cu Steaua laughing )

| Geoutzu a răspuns:

Eu sunt stelist..., asa ca nu imi pasa cine castigawinking

| alexutza12333 a răspuns:

Dinamooooooooooooooooooooooo!

| Manu3l a răspuns:

Sincer eu tin cu vaslui! Dar in seara asta merg pe dinamo deoarece cfr ia suflat titlul vasluiului!