| annzloveslife a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? am 16 ani curind, 1.70 si 50 kg, dar picioarele sunt slabute sad

2 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

90% din fete si-ar taia o mana ca sa poate sa bage in ele ca vacile fara niciun fel de remuscari, iar tu te plangi ca vrei sa te ingrasi. Daca faci sport muschii ti se vor dezvolta si asta e urat pentru o fata. Asa ca, baga fata in tine!

| TRANSVERSAL a răspuns:

Mai bine ramai asa cum esti caci esti in crestere, mai tarziu iti vei dori sa fi slaba si poate nu vei mai putea sa slabesti asa ca esti tocmai buna ca un model

Întrebări recente