| MyAngelT a întrebat:

Dacă am un atestat pe educație fizică, la ce imi poate folosi? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce atesta acel "Atestat"? Ce institutie l-a eliberat?

| sierra1 a răspuns:

Poate ca prof suplinitor sau pe post de antrenor de ceva

| WhiteLife a răspuns:

Daca te referi la atestatul de la liceu, am avut la alta materie. Desi dirigul se dadea mare ca ni-l recunosc profii de la facultate si putem sa nu mai mergem un semestru la cursuri, nu a fost recunoscut si l-am facut degeaba (bine, daca nu iau in considerare ca m-am pregatit si ce am mai invatat).

| Bnder a răspuns:

Daca te referi la acea adeverinta iti poate folosi sa-i demonstrezi profesorulu ca esti apta sau nu pentru educati fizica. Iti mai poate folosi pentru tabere/excursii organizate de scoala sau de alte institutii pentru a demonstra acelasi lucru.