| Elenacomanici a întrebat:

De 2 zile m-am apucat sa fac exercitii pentru abdomen cu ajutorul unei aplicatii. In cat timp au fost vizibile la voi pătrățele?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

DE CAND se fac patratelele cu exercitii? Mai documenteaza-te.

| aXy99 a răspuns:

Dupa 2-3 luni daca te antrenezi bine si ai un procentaj de grasime scazut (sub 12%).

| Paul754880338 a răspuns:

Daca aplicatia face asta ar trebui sa si stie cat dureaza pana apar rezultate :-)). Daca faci tu si ai grija si de alimentatie, si urmezi un program de invatare a tuturor exercitiilor nu doar abdomen, atunci ne vei raspunde tu la intrebarea asta in scurt timp.

| elcosmin a răspuns:

Buna intrebare. Da bravo ma, pai nu e normal ca daca faci mai mult, rezultatele apar mai repede? Ce e intrebarea asta? E ca si cand as intreba eu pe TPU: "pe ce data plec la mare" pe 5 august, ne vedem acolo