| anonim_4396 a întrebat:

Deci este vorba despre pariuri sportive! Am pus la pariuri sportive 8 meciuri si am bifat sistem 3. Din cele 8 meciuri mi-au iesit 5.Am castigat ceva?

PS.1.Am pus 10 lei
2.Nu prea inteleg treaba cu "sistem" daca puteti sa o explicati

6 răspunsuri:
| alexandru123456alexandru a răspuns:

Dai una in cap ca ai castigat laughingsi sa iti dea bani ai peste 18 ani? daca nu pune pe altcineva sa iti ia bani sunt smechere astea asa mi-au zis si mie pana le-am luat la draki si mi-au dat bani

| cristi767 a răspuns:

Daca e asa cum spui tu, ar fi trebuit sa ai cateva variante de bilet castigator. Poti sa calculezi cu ajutorul unui calculator de pariuri sistem (de exemplu: http://www.pariuri-sistem.ro/ ) ca sa vezi exact cat ai castigat.

Dar esti sigur ca lucrurile s-au intamplat exact asa si nu cumva ai pus tu ceva gresit pe acolo? Sigur nu ti-ai ales baze, de exemplu? Pentru ca atunci, daca ai pronosticat gresit o baza, s-a dus naibii tot biletul tau :)

| herbals a răspuns:

Sistemul de fapt este nr maxim de meciuri pe care le poti pierde.
In cazul tau din 8 meciuri poti pierde maxim 3.

| andrei096 a răspuns (pentru herbals):

Pei da...deci daca puteam sa gresesc 3 si am pus 8 SI MI-AU IESIT 5, inseamna ca nu ar trebui sa castig ceva?;-? Ca retarda aia de caserita face ...Nu ai castigat nimic! laughing

| piticgelu a răspuns:

Ai castigat si tu ceva acolo 2 3 lei. thinking trebuia sa pui si tu 5 din 8. asa 3 din 8 e prea usor sa iasa. depinde si de cota:p

| robady a răspuns:

Cred ca ti-ai pus baze...laughing