| Allesiya a întrebat:

Desi sigur o sa vi se para ciudat nu pot face mai mult de 20 de abdomene. Am incercat in repetate randuri si nu reusesc. Ma puteti ajuta cu un sfat cum as putea creste numarul de abdomene? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Hey:)niciodata nu vei putea sa faci un lucru din prima, de exemplu nu ai cum sa ajungi sa faci 100 de abdomene dintr-o data,pentru ca muschii tai abdominali nu sunt obisnuiti,incepi cu putine, si faci zilnic, pana cand intr-o zi vei fi in stare sa faci cu cel putin doua mai mult:)nu este acesta un motiv de ingrijorare:)si eu am inceput cu 5 pe zi,si in fiecare zi mai adouagam cate una daoua(dar trebuie sa faci zilnic, nu din an in paste cand iti aduci aminte, ca asa nu rezolvi nimic)si acum daca vreau pot face si 500 de abdomene fara sa ma opresc, insa daca cumva faci abdomene ca sa ai corpul frumos si sa ai talie ti-as recomanda sa te iei dupa acest mic filmulet, pentru ca te ajuta mai mult decat abdomenele obisnuite http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek,incearca sa lefaci corect, si iti va fi foarte usor dupa ce te obisnuiesti sa fac mai multe:P:)

1 răspuns:
| claudiu12_9253 a răspuns:

Prin repetare si iarasi repetare.