| ccrank a întrebat:

Dimineata este aglomerat intr-o sala de fitness?

4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!

Depinde de sala, de oras, de persoanele care frecventeaza sala etc.
Unele sali, nu deschid dimineata deoarece nu vin oamenii la sala atunci, iar altele sunt deschide de la 6-7 dimineata pana la 12 noaptea.

Singura modalitate de a afla e sa te duci la sala si sa intrebi. Simplu happy.

Multa bafta!

| hummer24 a răspuns:

Eu vreau sa fie aglomerata sala dar numai de fete si sa ma antrenez cu ele la aparatewinking

| JohnnyBi a răspuns:

Am facut sala in 3 locatii diferite. toate deschid de la 10. eu ma duc la prima ora si sunt maxim 10 insi. seara se aglomereaza urat (stai dupa 3-4 la aparat) si nu vreau sa stau in imbulzeala

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

De obicei de la 2-4 incepe lumea sa vina, mai ales la mine in oras.