| SzidySzidonia a întrebat:

dupa Paste, m-am cam ingrasat 2-2, 5 de kg, si as vrea sa slabesc pana la sfarsitul lunii.ce-mi recomandati? Nu se vad kg-urile dar pe mine ma deranjeaza ca sunt acolo, am 172 cm unaltime si acum 58-59 kg, si vreau sa ajung inapoi la 56. funda+vot!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești ok, nu e nevoie să slăbești.

| Debby_Deborah_ a răspuns:

Nu manca seara nimic, poate doar niste salata, ceva usor( de la ora6, 7,8 macar)și încearcă să nu mănânci de la fast food, paine multa si alimentele care contin zaharuri, dar nici chipsuri!happy

Întrebări recente