| Anonimata345 a întrebat:

Bună,fetelor! Voi de la ce antrenoare de fitness de pe Youtube faceți sport? Dacă da, ați vazut rezultate de la ea?

3 răspunsuri:
| FDJYHRF a răspuns:

Anamaria Izabella. m-a ajutat destul de mult acum am patratelele mult visate si niste picioare superbe

| Anonimata345 explică (pentru FDJYHRF):

O știu pe fata, ai facut exercitii pentru pulpite? Adica le aveai mari si acum le ai micuțe? Daca da, îmi poți da link cu ceea ce ai făcut? Mersii

| AnastasiaK a răspuns (pentru Anonimata345):

Daca asta e problema ta, trebuie sa umbli la alimentatie...sau pur si simplu sa faci mai mult sport, orice sport.

Nu exista exercitiu care sa te faca sa slabesti localizat. Orice "antrenoare" (cu ghilimele ca studii, exceptand cursul ala amarat de instructor, nu are niciuna) care spune asta e pur si simplu proasta si/sau minte cu nerusinare.