| ghicicinesunt a întrebat:

imi spuneti si mie va rog cum sa ma bat ceva tehnici importante unde sa dau cum sa dau unde sa ma apar cum sa ma apar? (vreau sa le multumesc tuturor care imi vor raspunde la intrebare)

2 răspunsuri:
| VlaDtz99 a răspuns:

Pai.Mereu aperi Barba si Ficatul. daca nu esti cam K.O.asa,daca vrei urmareste filmele Never Back Down 1 si 2 si mai inveti cate ceva... poti aplica o lovitura pe coapsa sau un pumn in barba sau nas... daca ii va curge sange se c@K@ pe el, si fuge

| Alex_9794 a răspuns:

Nu cred ca ai experienta necesara sa lovesti barbia sa i dai somn la unu, dar iti sugerez in cazul in care te bati... incepe tu, sa prinda frica.
Teoria e una practica e alta, crede'ma. Apucate de box, o sa iti inbunatatesti reflexele si tupeul.