| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Joc la pariuri PublicBet si am o nelamurire cu un meci care sa abandonat: meciu este

Djurgården - Mjallby

La pauza score era 1-0 pentru Mjallby.

ce se intampla imi dai cota 1 este anulat meciu sau am pierdut pariu ca am pariat ca bate >>Djurgården.?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Salut pai la un moment dat ce meciul a fost oprit si nu sa mai reluat dupa un timp acel meci este ca si terminat adica acea echipa a castigat deci pariul pe acel meci este normal nu s-a schimbat nimica la el ce ai pariat pe meciu ala asa ramana normal si fratemeu pariaza la publikbet funda?

| Loloz a răspuns:

Dacă tu ai băgat pe orice meci 1, 2, x2, 1x etc şi meciul este ANULAT cota acelui meci este de 1.00 iar când te duci la Public Bet şi îţi verifică biletul, acel meci apare cu gri, iar cota lui este de 1.00. Scade din câştig asta.

| jhonny1989 a răspuns:

Salut.anunta-ma si pe mine ce ai rezolvat.sunt in aceiasi problema..ms