| Nskei a întrebat:

Bună!
M-am gândit recent să mă apuc de box si am început să caut săli de prin Timișoara. Am găsit sala CS Viitorul (care cred că e continuarea săli CFR box Timișoara sau poate un rebrandig. Nu știu exact...) Nu găsesc nici pe Google, nici pe Facebook vreun număr de telefon sau vreo modalitate de contact. Vreau să știu de la persoanele care cunosc această sală dacă e o sală bună de box, cum sunt antrenamentele, și cum m-aș putea înscrie.

2 răspunsuri:
| UnulSimplu312 a răspuns:

Multa lume am vazut ca recomanda Sala Box Biea, având o notorietatea mult mai mare ca majoritatea sălilor timișorene

| Nskei explică (pentru UnulSimplu312):

Motivul pentru care e recomandată cred că e din cauza lui Flavius Biea. Plus faptul că e o sală mai modernă. Cs Viitorul pare genul acela de sală old school doar că nu au nicio modalitate de contact. Sunt cam introvertit și îmi e cam greu să merg în momentul în care se antrenează?
Am luat în considerare și Biea Gym dar e cam departe de casă...