| flojin a întrebat:

Buna,ma numesc Florin, as vrea sa aflu cum sa fac muschi in 3, 4, 5saptamani. Am 10 ani si am o gagica care mi-a zis ca daca cand incepem scoala nu am muschi se desparte de mine.Va rog ajutati-ma.Va rog maine trebuie sa ma intalnesc cu ea si sa vb cu mine daca fac antrenamente. E o treaba serioasa, e o relatie nu va ganditi. Multumesc mult.

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Du-te si fa sex cu prietena ta si gata!

Răspuns utilizator avertizat
| Mandarina888 a răspuns:

Eu cred ca tu faci misto de noi...la 10 ani relatie? Muschi? Tu ai parinti?

| KittyKa a răspuns:

Bai fratilor voi nu mai credeti toti sarlatanii straight face

| Zizzou a răspuns:

Iaa ce gluma laughinglaughing
1.Nu ai buletin [nu poti merge la sala]
2.Ai 10 ani
3.Ai "gagica", inteleg ai gagica da ea iti spune ce sa faci? daca zice sa mananci un peste viu daca nu se desparte de tine tu il bagi pe gat?
3.Ai 10 ani
4.Gandeste-te la altceva la 10 ani

| DarkHowler346 a răspuns:

Nu te supara dar o intrebare scurta pentru tine ESTI INTREG LA MINTE COPILEEE? frate nu te mai lasa folosit de fete ai 10 ani

| alex70 a răspuns:

Ce face? Se desparte de tine pentru ca nu ai muschi(ce idiot crede asta?) Mai bine spune direct ca vrei sa te dai mare sau altceva.

Întrebări recente