| stefana03 a întrebat:

Ma numesc Stefana si am 13 ani. Vreau sa incep gimnastica dar nu stiu daca mai pot sa merg la gimnastica. Pot sa fac sfoara, spagatul, podul din picioare si sa stau in maini. Gimnastica este visul meu de cand eram mica si nu vreau sa ma dau batuta. Asi face orice pentru gimnastica!

1 răspuns:
| KeepCalmAndHaveAHoliday a răspuns:

Si nici nu trebuie sa te dai!
Dar un singur lucru am sa iti spun. Nu te baza numai pe gimnastica. Probabil ca sti si tu ca este destul de dificil sa iti faci o cariera din asta.
Succeswinking