| justfriend a întrebat:

Mi-ti putea spune daca folosind o bicicleta de fitness arzi grasime numai de pe picioare sau dai jos si din burta si solduri.Cam cat timp trebuie sa lucrezi pe ea zilnic pentru rezultate vizible si in ce perioada ar aparea acestea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| GeorgyGirl a răspuns:

Nu e buna...cel mai bun aparat este steparul si b anda crede-ma eu fac de 2 luni cu instruuctor si nici nu ma lasa pe bicicleta

| Laura331 a răspuns:

Bicicleta de fitness e foarte buna atunci cand nu ai alte aparate la dispozitie si nici timp sa te duci la sala.
Daca o folosesti zilnic ai sa simti si ai sa vezi rezultate in cam 3 luni.
Zonele pe care le lucreaza sunt picioarele, zona feselor si abdomenul inferior.
Daca ai timp de sala, e mai bine sa incerci totusi pe alte aparate. Daca nu, ia-ti o bicla pentru acasa (poti gasi aici: http://profitshare.ro/l/960561) si nu te lasa!