| andrey69sex a întrebat:

Buna nu stiti in Iasi unde e programul I LOVE VELO pentru biciclete dar nu pentru studenti sunt clasa a 10 -a? Daca mai stiti si alceva, costa sau nu, etc...

3 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Dar alea nu sunt special pentru studenti. Daca lasi buletinul poti inchiria bicicleta 2 ore gratis. In copou, la facultatea de constructii in pd ros, la palas.

| andrey69sex explică (pentru Ekcstsy):

Sunt pe copou daca nu ai 16 ani e gratis daca ai e 3 lei ora...

| Ekcstsy a răspuns (pentru andrey69sex):

Daca am mai mult de 16 e gratis? laughing Glumeam... Am vazut si eu ca au pus pe copou acolo langa statuia lui... Mihai Viteazul sau Stefan cel Mare? Nu-s care din ei e ala