| Piciu_Mihaela_ a întrebat:

Bună, scuze ca te deranjez, vreau sa ma apuc de sport acasă. Vreau sa îmi dai câteva idei de echipamente de fitness. Îmi cepe sa mi se lase pielea. Se poate tonifia pielea și mușchii dacă fac exerciții acasă și nu merg la sala? Ce aparate trebuie sa cumpăr? Mulțumesc frumos.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ma deranjezi deloc.
Faci flotari, abdomene, genuflexiuni. Fara sa cumperi aparate.

| Lupică27 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi nici un aparat, fa exercitiile de baza, flotari, genuflexiuni si tractiuni(daca poti si ai unde). Daca vrei poti sa mai adaugi abdomene, ridicari pe varfuri.
Alergi in aer liber, dormi suficient si mananci ce trebuie.
Nu mai pune botu la toti guru astia de pe internet care iti vand ei solutia magica, e plin internetul de guru a tot stiutori.