| MarySille a întrebat:

se vede urat la o fata daca are abdomen cu patratele? si muschi? dar nu foarte mari, sa nu se observe.Sunt exercitii pentru forta? le stiu pe acelea cu gantere, pentru.ca fratii mei fac cu gantere!

Va multumesc! Astept raspuns! Fundita!

Răspuns Câştigător
| WeedMan a răspuns:

Sa sti ca nu se vede deloc urat daca o fata are patratele pe abdomenwinking. Exercitii de forta poti sa intrebi un antrenor sau pe cineva care are grija de o sala dar in mare sunt aceleasi exercitii pentru brate ca si la baieti doar ca sunt facute cu greutati mai mici.

3 răspunsuri:
| AmmyDS a răspuns:

Nu se vede urat, dar nici foarte mari muschi sa nu ai. Sa nu exagerezi. E bine sa ai patratele dar nu foarte mari pentru ca apoi se vede urat

| adelutSsa a răspuns:

Nu se vede deloc urat. Bravo ei ca face sport

| bitzu26 a răspuns:

.Da.Fundita