| popmirgea87 a întrebat:

Buna seara.

am auzit ca daca vrei sa dai la facultatea de ed fizica si sport si nu ai facut sport de performanta inainte de asta nu prea ai sanse sa intri acolo. e adevarat? dati-mi mai multe detalii..va rog frumos..multumesc..

2 răspunsuri:
| Sk1j4 a răspuns:

E total fals.
Sportul ti-l alegi tu fotbal, volei, basket etc.
E obligatoriu sa alegi un sport.
Si nu e greu la nimic.Chiar si probele sunt usoare.E foarte foarte faina aceasta facultate si usoara.Ti-o recomand

| white93 a răspuns:

Nu poti sa intri daca nu ai niste mari la Ed.Fizica si trebuie max. sa faci un sport de ex. am facut karate, ciclism, atletism(MAI BINE) atletismul
Funda?