| Parvan a întrebat:

Bună Seara. Fac sala de 2 luni și as vrea sa iau probolan50. As vrea sa știu:
1. Funcționează pt creșterea masei musculare?
2. După terminarea ciclului rămân rezultate?

2 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Da-mi voie sa te sfatuiesc sa NU IEI NICIODATA STEROIZI! Steroizii functioneaza asta e 100% sigur. dar ai grija ca sunt foarte multi contrafacuti, foarte multi. Iar tu faci sala de doar 2 luni si vrei sa treci pe grele deja? Fa si tu macar 2 ani de sala si apoi vezi daca ai nevoie de steroizi. Probolan este un prohormon, ceea ce il face un steroid cu efecte secundare mai blande. Dar tot un steroid ramane. Ai grija daca vrei sa iei ca efectele secundare difera de la persoana la persoana. Eu iti recomand sa mai astepti si sa vezi cat de mult te dezvolti natural si pe urma daca nu esti satisfacut sa treci pe grele. Inca odata iti spun. NU LUA STEROIZI ca iti faci rau.

| CristiMC a răspuns:

Ai crescut atat de mult in două luni ca să ei steroizi? I-aţi un gainer cu proteine, glutamina..., o să creşti destul de mult şi cu astea.