| buturuga a întrebat:

Stiti sumva daca portarul Costel Pantilimon face poze cu fanii si le da autografe, sau e genul de om care nu face poze cu cineva care "nu e destul de frumos", mentionez ca sunt din Bucuresti si sunte destul de timida. Vreau raspunsuri sincere, fara misto. Funda happy

Răspuns Câştigător
| naf29 a răspuns:

Este super de treaba Pantilimon, asa cred ca a si ramas. Eu il stiu de cand inca juca la Aerostar si eram colegi (ani diferiti).

2 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

Pai daca esti fan\a lui face poze laughingcu orcine laughing

| grgdlk a răspuns:

Esti o mare Buturuga