| gabriela1hdbl a întrebat:

sunt la handbal(in echipa scolii) de vreun an,si as vrea sa va cer parerile,, daca voi ptea deveni o handbalista priceputa in viitor"?
ps:profu'spune ca fac foarte bine dridling-ul

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Si de unde ai vrea sa stim noi cum o sa evoluezi tu in continuare, cat o sa muncesti si asa mai departe?!
Handball nu inseamna numai dribling. inseamna sport de echipa, combinatii, transformari si alte minuni pe care probabil o sa le inveti daca te tii.
( Am facut si eu 3 ani la club, de performanta, am renuntat in urma unei accidentari ).

| ValyKess a răspuns:

Pai...LOGIC ca poti sa devi o handbalista importanta, dar cu cat cresti va trebui sa muncesti din ce in ce mai mult. Oricum SUCCES in asta...happy