| ralucasweet a întrebat:

Buna sunt raluca si vreau sa stiu cine poate sa faca sfoara si lumanarea ( eu le pot dar vreau parerile voastre ) pussy.

Răspuns Câştigător
| MiTzZzA a răspuns:

Pai cred ca multi pot face lumanarea happy dar despre sfoara... thinking

7 răspunsuri:
| lumynytza_8919 a răspuns:

Sfoara puteam acum un an dar nu m-am antrenat si nu-mi mai iasa pana jos lumanarea o pot fara probleme

| CM7YRE a răspuns:

Cred ca majoritate putem, doar nu-i asa de greu tongue (eu unul pot)

| Licuriici a răspuns:

Da pot.
Si ce-i cu asta?
Bravo! :-p

| PaStiLuTzEcUeFeCt a răspuns:

Eu le stiu da e fain sa stii sa le faci doar e un sport funda:d

| Tsiitsix3 a răspuns:

Euuhappy pot sa le fac`pe aman2 si pot mlt mai multe.Ca `am facut gimnasticahappy:X fundha ca am raspunsbatting eyelashes:X

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Pussy?

| Ecou a răspuns:

Pai astea le faceam de cand eram mic, acu sunt cu scaunele! pentru spagat!