| Elena_Ele_1999_Mas1 a întrebat:

Buna TPU.
Alergatul te ajuta sa iti tonifici tot corpul sau doar picioarele? Am mai vazut intrebari de genu si intr-adevar majoritatea ziceau ca tot corpul, dar mai erau si raspunsuri care ziceau doar picioarele.
Chiar as vrea sa stiu cine are dreptate.
Nu raspundeti daca nu stiti, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Tot corpul, daca alergi corect. Ai vazut tu vreun atlet cu picioare beton si in rest rahitic? happy

2 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Tot corpul. Nu poti sa slabesti doar intr-o zona a corpului.

| FitnessTrainer a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Dar ca sa te tonifici poti practica si alte exercitii de tip cardio, sau exercitii cu greutati sau la aparate.